Wesela
Organizujemy wesela klubowe.
Sala weselna
Sala weselna Warszawa

Wesele w klubie? Tak, to możliwe!

Organizujemy wesela klubowe, które od pewnego czasu cieszą się coraz większą popularnością wśród przyszłych małżonków. Jeżeli znudziły się Państwu tradycyjne imprezy weselne w remizach, domach przyjęć lub karczmach w stylu góralskim, polecamy zupełnie nowy format takiej imprezy. Wesele w klubie to nowoczesny styl, który można dowolnie indywidualizować zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Niepowtarzalna i trudna do podrobienia atmosfera, wnętrza zapisujące się w pamięci i liczne atrakcje sprawią, że wesele w XOXO Party będzie najlepszą imprezą, w której Państwo uczestniczyli.

Wesele Warszawa
Sala weselna

Dlaczego zorganizować klubowe wesele w XOXO Party?

Doświadczenie – przemawia za nami wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych klubów w stolicy. Wyróżnia nas nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale również piękne wnętrza i najlepiej wyszkolony personel.

Atmosfera – na udaną imprezę weselną w dużej mierze wpływa atmosfera miejsca, w którym się ona odbędzie. XOXO Party przyciąga ludzi z całego kraju. Organizowane przez nas imprezy uważane są za jedne z najlepszych w stolicy.

Organizacja wesel Warszawa
Wesele Warszawa

 

Kompleksowa obsługa – zorganizowanie wesela w klubie nie musi być trudne i czasochłonne. Szczególnie jeśli to my się wszystkim zajmiemy. Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną, profesjonalną pomoc doradcy i menadżera. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły wesela, począwszy od oprawy wizualnej sali i rodzaju muzyki, poprzez wybór menu, aż po dodatkowe atrakcje.

Atrakcje na weselu – z myślą o Młodej Parze i ich gościach, zapewniamy duży wybór dodatkowych atrakcji. Wśród nich znajduje się fotobudka z pokaźnym zestawem rekwizytów, pokazy barmańskie i występy sceniczne wokalistów, zespołów lub pokazy taneczne.

Na Państwa weselu możemy zapewnić smaczne jedzenie w formie bufetu. Obecność znakomitych barmanów uczyni natomiast z każdego przygotowanego drinka wyjątkowy show.

Sala weselna Warszawa
Organizacja wesel Warszawa

Korzystne gratisy – wesele w klubie XOXO Party może być tańsze, niż Państwo przypuszczają. A wszystko to za sprawą atrakcyjnych gratisów, zawartych w cenie imprezy. Darmowe oświetlenie sceniczne, a także wysokiej jakości profesjonalne nagłośnienie, nadaje imprezie szyku i elegancji.

Zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia szczegółów Państwa wesela w klubie XOXO Party. Służymy pełną pomocą na każdym etapie organizacji przyjęcia, służąc swoim doświadczeniem. Wspólnie sprawimy, że Państwa wesele będzie niezapomnianą imprezą życia.

Sala weselna Warszawa
Wesele Warszawa

 

XOXO Party to:

Organizacja imprez firmowych,

Organizacja wigilii firmowych,

Organizacja bankietów,

Organizacja urodzin,

Organizacja osiemnastek,

Imprezy integracyjne,

Imprezy noworoczne,

Imprezy wielkanocne,

Dyskoteki dla dorosłych warszawa,

I wiele innych..